PROBOLAN 50 – Przyrost masy mięśniowej

Całkowicie naturalny suplement diety zapewniający przyrost masy mięśniowej. Wspomaga ćwiczenia na siłowni. Został klinicznie klinicznie przebadany, zawiera 50 mg epihydroksytiolano-17-estru w jednej dawce. Dzięki kontroli gospodarki testosteronem i estrogenem za pomocą preparatu Probolan 50 organizm uruchomi naturalne procesy spalania tłuszczu i rozwijania muskulatury. Probolan 50 i każdy z jego składników zostały dokładnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa spożycia i wpływu na przyspieszenie przyrostu mięśni.

pro1

przyrost masy mięśniowej
"Większość kulturystów skupia się na budowaniu masy mięśniowej. Jednak są i tacy, których celem jest zwiększenie całkowitej masy ciała. W tym celu spożywają większą ilość pokarmów oraz podnoszą intensywność treningów, mając nadzieję, że wszystko, co zjedzą zamieni się w mięśnie. Nie jest to jednak takie proste, jak się wydaje.

Jednym z powodów wyboru takiego sposobu odżywiania i trenowania jest szybki metabolizm. Osobom takim (tzw. hardgainerom) ciężko zbudować mięśnie i dlatego potrzebują specjalnej diety. Na taki sposób odżywiania decydują się również kulturyści, którzy chcą startować w zawodach w cięższej kategorii wagowej, oraz niektórzy sportowcy, np. futboliści, którzy muszą mieć odpowiednią masę ciała." – Przeczytaj cały artykuł, klikając w obrazek po lewej.

 

pro3

pro2

pro4


6 komentarzy dla “PROBOLAN 50 – Przyrost masy mięśniowej

 1. marcin

  jest ok POLECAM

 2. Anonim

  Probolan ma to do siebie, że po prostu jest skuteczny ;) Warto zainwestować i dołożyć trochę grosza kupująć probolan niż coś tańszego po czym efekt jest jakby 10 % z tego co z probolan

 3. Anonim

  calkiem spoko spalanie tluszczu ;) probolan daje rade no i b.dobra cena :)

 4. Adam

  jest doby

 5. Arek

  Trzy razy już kupowałem probolan i mam zamiar kolejny, dzięki. Produkt spisuje się znakomicie.

 6. Anonim

  chyba jeden z lepszych produktow na przyspieszenie metabolizmu!!!!!

Komentarz można dodać 7 dni po dokonaniu zamówienia.